| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Dom mieszkalny, duży, z halą produkcyjną - gm. Mogilany

Lokalizacja: Gmina Mogilany

Łączna powierzchnia budynków: 760 m2

Powierzchnia działki: 19,5 ara

Nieruchomość na sprzedaż - cena ofertowa: 5 499 000,00 PLN

>> złóż swoją ofertę zakupu tej nieruchomości >>

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania i do prowadzenia biznesu? Nieruchomości świetnie zlokalizowanej, blisko dużego miasta, dobrze z nim skomunikowanej, a zarazem zapewniającą ciszę świeże powietrze? Zamykasz oczy, i wyobrażasz sobie wieczorne popijanie drinka na dużej, przeszklonej, w zimie ciepłej werandzie, oglądanie rozgwieżdżonego nieba, a później zasypianie przy palącym się kominku - jednym z dwóch, które mogą być do Twojej dyspozycji w tym domu? A do pracy – którą na pewno bardzo lubisz, i sprawia Ci ona satysfakcję – chcesz mieć 30 sekund? To naprawdę idealnie, że tutaj jesteś - ta atrakcyjnie zlokalizowana, dobrze zagospodarowana, zapewniająca dużą prywatność nieruchomość na pewno spełni Twoje wymagania, i zapewni wystarczającą ilością miejsca na realizację Twoich planów!

Prezentowana nieruchomość składa się z działki o powierzchni 19,5 ara, oraz dwóch budynków – mieszkalnego, o powierzchni 360 m2, oraz produkcyjnego, o powierzchni 400 m2.

Działka ma kształt nieregularnego wieloboku, o wymiarach w najszerszym i najdłuższym miejscu, odpowiednio około 50 oraz około 65 metrów. Cały teren jest ogrodzony siatką metalową i zagospodarowany. Oprócz budynków znajdują się na nim drzewa, ozdobne krzewy, podjazd z miejscami parkingowymi i chodniczki wykonane z kostki betonowej. Brama wjazdowa metalowa, z elementów kutych, sterowana automatycznie.

Budynek mieszkalny jest trzykondygnacyjny, zbudowany w tradycyjnej technologii, i wykonany bardzo solidnie, z solidnych materiałów: betonowe ławy, ściany murowane z podwójnie układanych pustaków „max” , przedzielonych styropianem, ocieplony z zewnątrz styropianem o grubości 8 cm. Wszystkie stropy są żelbetowe, pokrycie dachu stanowi ocynkowana blacha o grubości aż 0,9 mm! Wszystkie okna w budynku są wymienione w 2004 roku na okna firmy Okno-Plast, PCV. Schody wewnętrzne o konstrukcji żelbetowej, instalacja elektryczna wykonana z przewodów miedzianych, w peszlach. Ogrzewanie podłogowe kuchni oraz w łazience podłogowe.

Na najniższej kondygnacji znajdują się następujące pomieszczenia: hol, duża łazienka, kuchnia, kotłownia, dwa pomieszczenia o funkcji gospodarczej. Na kondygnacji środkowej mamy hol, funkcjonalną kuchnię ze spiżarnią, jadalnię, duży salon, pokój do przyjęć, pomieszczenie siłowni, oraz przestronną, przeszkloną werandę, z dużym, stylowym piecem chlebowym. Na najwyższej kondygnacji mamy kolejny salon, trzy przestronne sypialnie, łazienkę oraz osobne WC. Całość sprawia bardzo dobre wrażenie, wszystko jest starannie wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości, dobrze dobranych kolorystycznie, i nadających temu domowi bardzo przyjemny klimat, sprzyjający wyciszeniu umysłów i odpoczynkowi jego domowników.

Budynek produkcyjny jest również trzykondygnacyjny. Zbudowany w technologii mieszanej: pustak betonowy + siatka, elementy metalowe, płyty OSB z wewnętrznym ociepleniem. Na najniższej kondygnacji znajduje się pięciostanowiskowy garaż, z trzema bramami wjazdowymi. Na kondygnacji najwyższej znajdują się pomieszczenia biurowe dla prowadzonej w nim działalności gospodarczej. Poziom środkowy to hale produkcyjne, pomieszczenia magazynowe, oraz pomieszczenia socjalne dla pracowników. Budynek funkcjonalny, z dobrym dostępem logistycznym, z różnymi możliwościami aranżacji jego pomieszczeń – nadaje się zarówno na działalność produkcyjną, jak i na usługową czy w zakresie handlu hurtowego/wysyłkowego.

Media: energia elektryczna (w tym „siła), podłączenie do wodociągu gminnego oraz dodatkowo własne ujęcie wody, gaz. Kanalizacja: podłączenie do kanalizacji gminnej, oraz zbiorniki szczelne, osobne dla każdego z budynków. Ogrzewanie obu budynków gazowe, w budynku mieszkalnym dodatkowo dwa kominki, w tym jeden z płaszczem wodnym. Oba budynki posiadają klimatyzację, instalacje alarmowe, monitoring, światłowodowy Internet. Woda ciepła w budynku mieszkalnym z pieca gazowego (+ zasobnik o pojemności 300l), w budynku produkcyjnym podgrzewana elektrycznie.

Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej. Odległość do wjazdu na drogę S7 („zakopiankę”) około 1,5 km.

Tą nieruchomość, z jej atrakcyjną lokalizacją, świetnym dostępem komunikacyjnym, sporymi powierzchniami budynków, rozkładem ich pomieszczeń, zielenią zapewniającą dużą prywatność, możesz śmiało potraktować jako świetne miejsce do spokojnego zamieszkania z rodziną, i równocześnie do skutecznego prowadzenia własnego biznesu.

TĄ ATRAKCYJNĄ OFERTĘ, JAK WSZYSTKIE POZOSTAŁE OFERTY, NASZA AGENCJA MA OCZYWIŚCIE NA "WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie szukaj jej w innym biurze pośrednictwa, ani też nie zastanawiaj się, jak samodzielnie dotrzeć do właścicieli, gdyż właściciele po to zatrudnili "wyłącznego" (osobistego) agenta, aby to on zajął się sprzedażą tej nieruchomości.

Dodatkowe informacje:

Powierzchnia budynku mieszkalnego: 360 m2;

Powierzchnia budynku produkcyjnego: 400 m2;

Stan budynków: Dobry;

Rok budowy (zakończenia): 1994;

Powierzchnia działki: 19,5 ara;

Kształt działki: nieregularny, o maksymalnych wymiarach około 50 oraz 65 metrów;

Ukształtowanie działki: lekko pochyła;

Droga dojazdowa: Asfaltowa;

Ogrodzenie: Siatka metalowa powlekana, brama wjazdowa automatyczna, metalowa (elementy kute);

Gaz: Tak;

Energia elektryczna: Tak, również „siła”;

Woda: Wodociąg gminny oraz własne ujęcie;

Woda ciepła: budynek mieszkalny – piec gazowy z zasobnikiem 300l, budynek produkcyjny – podgrzewana elektryczne;

Ogrzewanie: budynek mieszkalny – gazowe, dwa kominki (w tym jeden z płaszczem wodnym); budynek produkcyjny - gazowe;

Kanalizacja: podłączenie do kanalizacji gminnej, oraz zbiorniki szczelne, osobne dla każdego z budynków;

Typ okien: PCV, firmy Okno-Plast, wymienione w 2004 roku.

Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej przepisami Kodeksu Cywilnego.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowalproperties.pl

________

Dołącz również do Listy VIP, i w pierwszej kolejności otrzymuj nasze najnowsze oferty oraz aktualizacje rynku.
>>> Nie zwlekaj - wpisz się na Listę VIP już teraz! >>>