| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Działka mieszkaniowo-usługowa - Lusina, gm. Mogilany

Lokalizacja: Lusina, gmina Mogilany

Powierzchnia działki: 28 arów

Nieruchomość na sprzedaż - cena ofertowa: 499 000,00 PLN

>> złóż swoją ofertę zakupu tej nieruchomości >>

Szukasz spokojnego, a zarazem bardzo dobrze skomunikowanego z Krakowem, z obwodnicą Krakowa, oraz z „Zakopianką” miejsca do zamieszkania (również pod tak zwaną „rezydencję”)? A może jesteś developerem zajmującym się budową domów jednorodzinnych? To świetnie, że tutaj jesteś, gdyż ta oferta wpisuje się idealnie w Twoje potrzeby.

Działka, a tak naprawdę to trzy przylegające do siebie działki, zlokalizowane są w spokojnej i cichej części miejscowości Lusina, blisko granicy z miejscowością Wrząsowice. W najbliższej okolicy zabudowa jest rozproszona, jest dużo łąk, zagajników, terenów spacerowych. Na dwóch sąsiednich działkach znajdują się już budynki mieszkalne.

Cały teren ma wymiary w przybliżeniu 81 x 31 metrów, i łączną powierzchnię 28 arów: 16-arowa największa działka, druga mniejsza 10-arowa, oraz działka 2-arowa, przeznaczona pod drogę wewnętrzną. Teren znajduje się na północno-zachodnim zboczu o niewielkim nachyleniu, i zapewnia ładną panoramę na południowo-wschodnią część Krakowa.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren ma oznaczenia MU1 – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zagrodowej i usługowej (około 85% powierzchni, dopuszcza się zabudowę bliźniaczą), oraz R1 – tereny gruntów rolnych (około 15% powierzchni).

Media: woda miejska oraz energia elektryczna dostępne zaraz przy działce, gaz w odległości około 50 metrów, kanalizacji brak.

Dostęp komunikacyjny bardzo dobry: dojazd ulicami o nawierzchni asfaltowej, jedynie ostatnie 40 metrów drogą o nawierzchni szutrowej (gminną), stanowiącą wewnętrzny dojazd do sprzedawanej nieruchomości, oraz do kilku sąsiednich, stanowiących budynki mieszkalne. Odległość do przystanku MPK wynosi około 700 metrów.

Istnieje możliwość zakupu części terenu, w postaci jednej działki, o powierzchni 10 arów – lecz taka opcja wymaga indywidualnych ustaleń cenowych.

TĄ ATRAKCYJNĄ OFERTĘ, JAK WSZYSTKIE POZOSTAŁE OFERTY, NASZA AGENCJA MA OCZYWIŚCIE NA "WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie szukaj jej w innym biurze pośrednictwa, ani też nie zastanawiaj się, jak samodzielnie dotrzeć do właścicieli, gdyż właściciele po to zatrudnili "wyłącznego" (osobistego) agenta, aby to on zajął się sprzedażą tej nieruchomości.

Dodatkowe informacje:

Przeznaczenie działki: MU1 – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zagrodowej i usługowej, około 85% powierzchni. R1 – tereny gruntów rolnych, około 15% powierzchni

Szerokość działki (mb): około 31

Długość działki (mb): około 81

Ukształtowanie terenu: Pochyły

Kształt działki: Nieregularny, zbliżony do prostokąta

Energia elektryczna: Przy działce

Woda miejska: Przy działce

Kanalizacja: Brak

Gaz: W odległości około 50 m

Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej przepisami Kodeksu Cywilnego.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowalproperties.pl

________

Dołącz również do Listy VIP, i w pierwszej kolejności otrzymuj nasze najnowsze oferty oraz aktualizacje rynku.
>>> Nie zwlekaj - wpisz się na Listę VIP już teraz! >>>