| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Działka leśna - Zbludza, gm. Kamienica

Lokalizacja: Zbludza, gm. Kamienica

Powierzchnia działki: 40 arów

Nieruchomość na sprzedaż - cena ofertowa: 65 000,00 PLN

>> złóż swoją ofertę zakupu tej nieruchomości >>

Marzysz o własnym kawałku lasu? O prywatnym miejscu, gdzie w spokoju możesz zaparkować kampera, lub ustawić nawet na stałe przyczepę kempingową? A może po prostu chcesz dobrze ulokować kapitał? To świetnie, że tutaj jesteś, gdyż ta oferta wpisuje się idealnie w Twoje potrzeby.

Działka zlokalizowana jest w spokojnej, cichej, zalesionej części miejscowości Zbludza, w gminie Kamienica. W najbliższej okolicy zabudowa jest bardzo nieliczna, i stanowią ją głównie utopione wśród drzew domki letniskowe.

Teren ma bardzo nieregularny kształt, i powierzchnię 40 arów, praktycznie w całości porośniętą mniejszymi i większymi drzewami, oraz, od strony drogi, dzikimi krzewami.

Dostęp komunikacyjny bardzo dobry: bezpośredni dojazd drogą gminną, o nawierzchni asfaltowej.

Media: energia elektryczna dostępna na działce (przez działkę przebiega linia NN), woda miejsca w odległości około 50 m, gazu oraz kanalizacji brak.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren ma oznaczenia 1.2 ZL – tereny lasów. Zgodnie z zapisami MPZP: Symbolem 1.2. ZL oznaczone są - Tereny lasów, obejmujące grunty leśne zgodnie z ewidencj gruntów. Obowiązuje zakaz zmiany użytkowania lasów na cele nieleśne i zakaz realizacji obiektów nie związanych z gospodarką leśną. Obowiązuje prowadzenie racjonalnej gospodarki leśnej. Wskazane nadanie lasom prywatnym statusu lasów ochronnych. Utrzymuje się istniejące sieci infrastruktury technicznej i istniejące drogi. Dopuszcza się wyznaczenie dojazdu z drogi publicznej do działki budowlanej istniejącymi przejazdami przez las właściciela działki, jeżeli będą to drogi w aktualnej klasyfikacji gruntów. W terenach leśnych, położonych w obszarze "A" dopuszcza się urządzenie ścieżek spacerowych z realizacją obiektów małej architektury (ławki, kosze na śmieci, zadaszenia przeciw deszczowe).

TĄ ATRAKCYJNĄ OFERTĘ, JAK WSZYSTKIE POZOSTAŁE OFERTY, NASZA AGENCJA MA OCZYWIŚCIE NA "WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie szukaj jej w innym biurze pośrednictwa, ani też nie zastanawiaj się, jak samodzielnie dotrzeć do właścicieli, gdyż właściciele po to zatrudnili "wyłącznego" (osobistego) agenta, aby to on zajął się sprzedażą tej nieruchomości.

Dodatkowe informacje:

Przeznaczenie działki: ZL – tereny lasów

Szerokość działki (mb): około 39 m w najszerszym miejscu

Długość działki (mb): około 140 m w najdłuższym miejscu

Ukształtowanie terenu: Pochyły

Kształt działki: Nieregularny

Energia elektryczna: Na działce

Woda miejska: w odległości około 50 m

Kanalizacja:

Brak Gaz: Brak

Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej przepisami Kodeksu Cywilnego.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowalproperties.pl

________

Dołącz również do Listy VIP, i w pierwszej kolejności otrzymuj nasze najnowsze oferty oraz aktualizacje rynku.
>>> Nie zwlekaj - wpisz się na Listę VIP już teraz! >>>