| DE | EN | ES | FR | KO | RU | UK | ZH |

Działka budowlana ze starym domem, widokowa - Mogilany k/Krakowa

Lokalizacja: Mogilany, gmina Mogilany

Powierzchnia terenu: 32 ary

Nieruchomość na sprzedaż - cena ofertowa: 1 099 000,00 PLN

>> złóż swoją ofertę zakupu tej nieruchomości >>

Przepięknie widokowa (Babia Góra, Tatry, Gorc) działka w całości budowlana, usytuowana blisko centrum miejscowości Mogilany, w spokojnej okolicy, przy wewnętrznej „ślepej” ulicy, a zarazem stosunkowo blisko drogi S7 („Zakopianki”).

Na teren składają się dwie działki geodezyjne, i łącznie mają powierzchnię 32 ary (10,5 oraz 21,5 arów ze starym domem). Teren jest kształtu trapezu, o wymiarach w najdłuższym i najszerszym miejscu 77 x 46 m. Teren jest w około 80% prawie płaski, jedynie narożnik od strony południowo-wschodniej mocno opada.

Działka nadaje się zarówno na wybudowanie dużego domu, nawet typu rezydencja, z osobnym garażem, basenem - jak również godna polecenia developerom, pod budowę kameralnego kompleksu domów. Jest możliwa sprzedaż jednej z działek osobno.

Teren jest w utwardzony, zmeliorowany (studzienki), wokół są wykonane mury oporowe dodatkowo wzmacniające grunt. Ogrodzenie na solidnej podmurówce, w całości z siatki metalowej powlekanej.

Na terenie znajduje się stary dom mieszkalny, murowany, podpiwniczony, w rzucie poziomym o wymiarach około 10 x 8 metrów, do generalnego remontu (budynek ma nadany numer porządkowy, i doprowadzoną część mediów).

Media: woda miejska oraz własna studnia, gaz, energia elektryczna, kanalizacja gminna.

W najbliższej okolicy zabudowa niezbyt gęsta, w pobliżu dostępne są: szkoła, przedszkole, supermarkety, przychodnie lekarskie, placówka pocztowa, remiza strażacka, boisko sportowe, przystanki komunikacji podmiejskiej, Urząd Gminy.

TĄ ATRAKCYJNĄ OFERTĘ, JAK WSZYSTKIE POZOSTAŁE OFERTY, NASZA AGENCJA MA OCZYWIŚCIE NA "WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie szukaj jej w innym biurze pośrednictwa, ani też nie zastanawiaj się, jak samodzielnie dotrzeć do właścicieli, gdyż właściciele po to zatrudnili "wyłącznego" (osobistego) agenta, aby to on zajął się sprzedażą tej nieruchomości.

Dodatkowe informacje:

Przeznaczenie działki: Budowlana (MU1)

Szerokość działki (mb): 46

Długość działki (mb): 77

Ukształtowanie działki: Częściowo prawie płaska, w około 20% spadek

Kształt działki: Trapez

Energia elektryczna: Tak

Woda miejska: Tak

Kanalizacja gminna: Tak

Gaz: Tak

Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej przepisami Kodeksu Cywilnego.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowalproperties.pl

________

Dołącz również do Listy VIP, i w pierwszej kolejności otrzymuj nasze najnowsze oferty oraz aktualizacje rynku.
>>> Nie zwlekaj - wpisz się na Listę VIP już teraz! >>>